Canlı İddaa, “Canlı Sohbet” ile daha kazançlı! Misli.com’a özel…

İlandır

Üyelerine sürekli olarak yeni özellikler sunmaya devam eden yer alan “Canlı Sohbet” özelliği, Misli.com kullanıcıları tarafından oldukça ilgi görüyor.

Maç esnasında üyeleri bir araya getiren bu özellikte, kullanıcıları maç ile ilgili görüşlerini paylaşıp maçın atmosferini diğer kullanıcılarla birlikte daha fazla yaşıyor.

Gün içerisinde birçok farklı maçta bulabileceğiniz “Canlı Sohbet” özelliği, kullanıcılara maçlar hakkında farklı tahminler bulma şansı da sunuyor.

Birçok ligdeki futbol karşılaşmaları için bir araya gelen üyeler tıpkı stadyumda yer alan taraftarlar gibi takımlara destek veriyor ve yapılan fikir alışverişi sayesinde kazançlarına kazanç katıyor.

Sadece futbol değil, basketbol maçlarında da bulunan “Canlı Sohbet” özelliğiyle üyeler Türkiye Basketbol Süper Ligi, EuroLeague ve NBA karşılaşmalarında da buluşup fikir alışverişi yapıyor.

İşte bu haftanın Canlı Sohbet programı;

Unutmadan…

futbol, basketbol, voleybol ve tenisten birçok karşılaşmayı Canlı izleyebilir; Süper Oran, Tek Maç ve Canlı İddaa (Bahis) seçenekleriyle karşılaşmaların coşkusuna ortak olabilirsiniz.

yeni üyelere 50 TL hediye! Hemen üye ol…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*