Realme GT Neo 5 SE’den yeni haberler var

Realme GT Neo 5’ten sonra, marka GT Neo serisi altında başka bir model olan Realme GT Neo 5 SE‘yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yaklaşan cihazın temel özellikleri sızdırılmıştı ve yakın zamanda 3C sertifikasyonunda da görüldü. Şimdi ise cihaz TENAA sertifikasyon veritabanında ortaya çıktı ve yakın bir lansmanın işaretini verdi.

TENAA listesinde, RMX3700 model numaralı Realme GT Neo 5 SE’nin özellikleri hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor. Dolayısıyla, daha fazla ayrıntı için önceki sızıntılara bakmak gerekiyor.

Realme GT Neo 5 SE’den yeni haberler var

Realme GT Neo 5 SE, Realme GT Neo 5’in daha uygun bir varyantı olarak bekleniyor. Bu nedenle GT Neo 5’in arkasında bulunan gösterişli C şeklindeki RGB aydınlatma ünitesine sahip olmayacak. Ancak büyük bir 6.74 inç OLED ekran ile 2722 x 1240 piksel çözünürlük ve 144Hz yenileme hızıyla geleceği tahmin ediliyor. Telefonun, Snapdragon 7 Plus Gen 1 yonga seti tarafından destekleneceği ve 100W şarj desteği sunan büyük bir 5,500mAh bataryası olabileceği söyleniyor.

Ön tarafta, GT Neo 5 SE, 16 megapiksel ön kameraya sahip olacakken, arka kamera sistemi 64 megapiksel birincil lens, 8 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 2 megapiksel makro kameradan oluşacak. Cihaz, ColorOS 13 tabanlı Android 13 işletim sistemi üzerinde çalışabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir