Tepki Yağdı! Kızılay’ın Lüks Otelde Şatafatlı Bir Defile Düzenlediği Ortaya Çıktı!

Deprem sürecinde Kızılay, AHBAP’a çadır sattığı için eleştiri okların hedefi olmuştu. Ardından ise Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın yaptığı açıklamalar ve ünlü isimlerle yaşadığı tartışmalar da gündem oldu. Şimdi ise Kızılay’ın Kerem Kınık’ın da katıldığı lüks bir organizasyon düzenlendiği ortaya çıktı.

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından birçok skandal ortaya çıkmış, Kızılay’ın AHBAP’a 46 milyon TL’lik çadır satışı gerçekleştirdiği iddia edilmişti.

Ardından da hem Ahbap Derneği hem de Kerem Kınık, yapılan açıklamayla çadır satıldığını doğrulamıştı. Kınık, ‘Ahbap ve Kızılay’ın işbirliği ahlakidir, akılcıdır, yasaldır. Aksini iddia eden ise ya meseleyi anlamamış ya da kötü niyetlidir.’ demişti. Daha sonra ise sadece çadır değil, konserve de satıldığı ortaya çıkmıştı.

Patlak veren bu haberlerin ardından da Kerem Kınık’ın Kızılay’ın bünyesinde faaliyet gösteren 11 şirketin yönetim kurulu başkanı olduğunu öğrenmiştik.

Eleştirilerin hedefi olan Kınık’ın bazı ünlü isimlerle yaşadığı polemiklere de şahit oluyoruz. Özellikle Şahan Gökbakar’la yaşadığı tartışmalar gündem oldu.

Son olarak, Kerem Kınık’ın Gökbakar’a verdiği çirkin yanıt da tepkilere yol açmıştı.

Şimdi ise Kızılay’ın Kerem Kınık’ın da katıldığı 5 ay önce lüks bir otelde şatafatlı bir etkinlik düzenlediği ortaya çıktı.

Etkinliğe ait video ise sosyal medyada tepkilere, eleştirilere neden oldu. Kullanıcılar, bu organizasyonun maliyetini sordu.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir